Anasayfa / Avcılar Escort / Avcılar Oral seks harika fıstık Ahu

Avcılar Oral seks harika fıstık Ahu

Ruhun daraldı kendini çok makûs hissettin gidecek dertleşcek bir dostun yok mu senin o zaman yapacağın tek şey benimle tanımızşmak olucaktır. zira harika bir dinleyeci süper bir sırdaşım karşımda insana değer verir onunla zaman geçirmekten sevinç alırım şimdi bu biçimde giriş yaptım ben kimim nelerden severim neler yaparım özelliklerim nelerdir. Bir bayanda ne arıyorsanımızz hepsinden benden çok ama çok aşırısı var uzun müddettir bu işi yapıyorum erkeklerin ne istediğini nelerden çok sevdiğini bir o kadar neleri hoşlanmadığını bilen bir kimliğim var bakımlı hoş fiziği olan hatasız diye öğrenirim kendi kendime zira sağlık mevzusunda kendime çok dikkat ediyorum.

Günlük etkinliklerimi hepsini yerine getiren sporumu yaşama aksatmam sigara kullanmam alkol içerim ama yalnızca kırmızı sarap onun dışında asla bir şey kullanmam ama etraf hoş olursa karşımda adam kibar olursa her mevzuda ona eşlik ederim. Güler suratlı sevinçli hiç bir zaman içinde makûsluk görüşü olmayan kalbi pak sıcak kanlı içten cana yakın oldum bu surattan etrafımda herkes beni beğenir sayar şayet sizde benim arkadaşlarım arasında olmak beni yakından tanımızmak istiyorsanımızz. Bunun yapmanımızz gereken yalnızca web adresimde bulunan telefon numara alıp beni arama olmanımızz ikinci bireyler netlik yoktur.

Anlatmak istediğim yalnız yaşıyorum yanımız beni satan vasıtayı filan direk benimle muhatap oluyorsunuz peki görüşme mevzusunda nerede görüşme yapıyorum. Kendi yerim yoktur var ama aile apartmanımız olduğundan dolayı kimseyi Evuma davet etmiyorum otel yada rezidans güvenlikli sitelerde sizlere eşlik ediyorum. Kendi otomobilim var istediğiniz her ilçeye kazancım en fazla yarım saat trafik yoksa tabikide kazançken benden özel kiyafetlerde isteyen olursa jartiyar seks iç çamaşırları filan filan iste dolabım bu mevzuda çok geniştir. Türbanlı kapalı çarşamlı isteyen olursa bu istediği yerine kazanç şimdi hudutlarıma gelince asla anal yapmam bu mevzuda ısrarcı bile olmayın zati çok ısrarcı olanların telefon hemen kaptıyorum. Prezervatifsiz asla kalmıyorum bunuda öğrenil ama öbür istediğiniz hangi fantezi varsa yaparım.

Cimcif azga surata boşalma yaparım ama bir koşulla karşımda adamın alet traşlı bide hijyen kaidelerine ve pak işe yaparım burada anlatmak istediğim çok şey var ama neticede sanal etraf kimse güven mevzusunda hemen güvenmez o surattan beni davet ettikten sonra anlatılmaz yaşanımızr vakayı unutulmaz bir biçimde yaşatırım. zira sizler bana bir kere gerekli değilsiniz devamlı gerekli olduğunuzdan dolayı Manita tadında yaşamak için beni seçim etkeniz gerekli diye düşüyorum sevgilerimle hürmetlerimle esen kalın kocaman öpüldünüz. Canlarım koçişlerim :

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir