Anasayfa / Hikaye / Kocamın Yeğeni 40 Yaşımdan Sonra Bekaretimi Sanki Yine Bozdu

Kocamın Yeğeni 40 Yaşımdan Sonra Bekaretimi Sanki Yine Bozdu

Merhaba bebeklerim.. canlarım, kıymetli seks hikayesi okuyucuları. İsmim Neriman. 43 yaşında 1.72 boyunda 56 kiloyum. Süt beyazı derili, dolgun göğüslü, 14 ve 9 yaşlarında iki kızı olan Evli bir bayanımızm. Kocam Sinan 47 yaşında ve matematik Hocalığı yapmakta. Kocam ve ben, İzmir ’liyiz. Kocamın atamayı uzun süre evvel Bursa Mudanya ’ya çıktı. 5 yıldır burada yaşamaktayız. Kocam azıcık geç sayılabilecek yaşlarda tanımızştık anlaştık ve Evlandık. O zamanlar ben 29, kocam ise 33 yaşındaydı. Evlendikten sonra mutlu saygılı ve sevgi dolu bir Evliluk yaşantımız oldu. Cinsel açıdan da öyle çok tatmin edici olmasa da doyurucu sayılabilecek bir bayan koca yaşamımız vardı. Sinan gayet kavrayışlı kibar ve olgun birisidir. Onunla evlendiğimde hamileydim. Fakat Sinan bunu öğrenmiyordu. Çocuğumun babası Sinan ’dı elbette. Gerdek gecesini kadar sabredememiştik. Evlendiğim gün takribî 1,5 aylık hamileydim. Her neyse aradan seneler geçtikçe bir birimize olan isteğimizde eksiliyor, cinselliğimiz tekdüze bir hal almıştı. Sinan ’ın sınavları dersleri hafta sonu kursları derken yoğun bir tempodaydı. Bu da yetmezmiş gibi mektebe müdür yardımsı olunca benim am iflas sancağını çekti.

Sinan ’da eski tutkulu günlerinden pek uzaktaydı. Adet yarıyıllarını zati sayma, ayda 2 defa sevişirsek ne ala. Hele 3 ’e çıkarabilirsek, bayram ediyordum o derece başka bir deyişle. Varın siz düşünün. Kocamla cinsel yaşamımız makûs olsa da hemen, orospuluk sunim, kendimi Amıma götüme soktu, ağzımı yüzümü siktireyim gibi düşüncelerim olmadı. Fakat itiraf etmeliyim ki o yarıyıllarda iyice porno müptelası olmuş, hatta internetten, vibratör dahi satın almıştım. Bu sayede kendimi biracık da olsa hafifletebiliyordum. O sene kocamın ablasının başka bir deyişle görümcemin oğlu bize misafirliğe geldi. Aylardan mayıs ’tı. Yaz gelmiş gibi bir şeydi. Görümcem yurt dışında bir aile düğününe katılacaktı. Oğlu Serhat ’ta dayımların yanımızna gideyim fırsat bu fırsat azıcık dolaşır eğleniriz diye gelmişti.

Serhat 19 yaşlarında yakışıklı bir çocuktu. Ağzı iyi söz yapan, espirili, cana yakın biridir. Dayısıyla da benimle de arası iyidir. O gelince Ev azıcık şenlendi. Kocam yoğun olsa da Serhat ’la çıkıp gezer çocukları dolaştırırdık. Akşamları kocam odasına çekilir sınav, kağıdı okur, karne anekdotları hazırlardı filan. Ne de olsa eğitim senesinin kapanmasına az bir zaman kalmıştı. Hal böyleyken, çocuklarında mektebi olduğu için erkenden onları yatırır, o akşam ki vaziyete göre, çayımızı ya da içeceğimizi, pastamızı çerezimizi alır, oturur, Serhat ’la televizyon seyreder, sohbet ederdik. Serhat ’ın Evta olması psikolojik olarak bana çok iyi geldi. Evin içi renklendi sanki. Bazı akşamlarda da oturup karşılıklı kapsadık.

Akşamları hoş bir rutinimiz vardı sizin kavrayacağınız. Fakat bu süreçte gözüm ara sıra serhatın kasıklarına dikiliyordu. Elimde değildi bakmadan edemiyordum. Bu kaçamak bakışlar sıklaşıp duruyordu. Serhat zati şortla dolaşan birisidir. Hele birde penye stili şort giyindi mi tam erkekliğinin şişkinliği alana çıkıyordu. Havalar zati iyice ısınmıştı akşamları dahi durulmuyordu. Ben de fırsattan istifade, özellikle de oturup içtiğimiz akşamlar dizlerimin üstüne ancak uzanan hatta oturduğumda baldırlarımı dahi çeper güç örten, siyah renkte hafif bir elbise giyiniyordum. Birde ayak ayaküstüne attım mı tamamdı. Serhatcım eksantriğim elinde olmadan sertleşirdi. Bacaklarıma baktığı anları yakalardım. Sonraları çamaşır dahi giymeden oturur oldum. Onu azdırmak beni de tahrik ediyordu. Akşam herkes odasına çekilince Sinan ’ı dürter yiyişmek istediğimi söylerdim. Her zamanki gibi yorgunsa vibratörü alır banyoya geçerdim. Yok sinan da yiyişmeye arzuluysa 10 dakkada boşalır ben Çıtırden bi halt kavramazdım. Sonuç Çıtırden elimde vibratörle banyo yollarına.Ama sinanla sevişirken hatta vibratörle rahatlarken dahi serhatı hayal etmeye başladım. Eğlencesine tabi. Onu düşünmek dha bi azdırıcı oluyordu sevişirken.

Çıtırden içtiğimiz bir akşam serhatı azdırmış ve odama gitmiştim. Abazadım içkinin etkisiyle de daha cesurdum. Sinana gel düzüşelim dedim. O da alkollüydü. Ama canımız istiyordu. Daha adam uslu öpüşemeden hemen sikini içime yerleştirmeye kalkıştı. Siki bütün sertleşmediği için de içime rahat giremedi. Ayık haliyle beceremiyordu ki sarhoşken becersin. Çıtırden beni doyurmadan Sinan boşaldı. Üstüme yığılıp kaldı. Sızmıştı. Üzerimden çeper güç attı yatağın değişik yanımızna. Anadan Üryan yatakaldı. Benim geceliğim üzerimdeydi. Ben Çıtırden vibratörü almış banyoya gidecektim ki, dedim ya içkinin cesaretiyle serhat ’ın uyuduğu odaya daldım. Serhat daha yatmamıştı telefonla uğraşıyordu dostlar gençlik dediğin böyle bişeymiş. Okadar içtik ettik çcuk hala dipdiri duruyordu yatakta. İçeri girdiğim de irkildi. Hayrola yenge odaları donakaldın herhalde diye güldü. Ben de hayır asıl şimdi doğru odadayım dedim. Yanımızna uzandım. Yenge napıyorsun dedi. Parmağımla onu susturdum. Daha fazla Zorlaştirme dedim. Ne olacağı muhakkak neden geldiğimi biliyorsun,cesaretim zati pamuk iplğine bağlı, bırakıp gitmeden gel şu işi yapalım dedim.

Serhatı cesaretlendirmek için dudakları yapıştım. Öpüşmeyi çok seviyordum. O da bacaklarımı okşamaya ve benimle öpüşme başladı. Coşkudan her ikimizde nefes nefese olduk. Bu arada ben de onun sikini okşuyor şortunu sıyırmaya çalışıyordum. Serhatın atletini ve şortunu seriyle çıkardım. Benim üzerimde saten, askılı mor bir gecelik vardı. İçimde ne çamaşır ne de sütyen yoktu. Serhatın siki harika ve damarlıydı. Onu ağzıma alıp bir hoş sömürdüm. Saçlarım kısa olduğundan tutmasına gerek dahi almamıştı. Öyle hoş yalıyordum ki sikini amım şırıl şırıl olmuştu. Kocamın siki serhatın kinin yarısı kadar kalırdı. Serhat beniyatağa yatırdı. Geceliğimi iyice sıyırıp amıma yumuldu. Öyle bir yaladı ki ne vibratör ne de başka bir şey bu hazzı vermiyordu. Serhat amımı yalarken ben boşalmıştım.Sonra üzerime çıktı dudaklarıma yapıştı ve avcuna tükürmemi istedi. Ardından bacaklarımı iki yana ayırıp sikini bir anda amıma kökledi. Ama ne kökleme Acısından gözüm yaşadı. Amımdan hafifçe kan geldi. Serhat ne o yenge bakireliğin sapasağlam duruyordu heralde diye alay etti dayısıyla. Sahiden o kan neden nasıl geldi hala kavrayabilmiş değilim. Serhatla aramızda tahrik edici bir tümce halini aldı bu vaka. Yengemin kızlığını ben bozdum diye. Serhat kökledikçe acı yerini haza vazgeçti. Öyle hoş sikiyordu ki inlemeden duramıyor sesimi çeper güç bastırıyordum. Havanımızn sıcaklığı suratın yapış yapış terledik. Terlemek az kalır resmen sular süzülüyordu üstümüzden. Serhatın alnındaki damlalar peşi sıra üstüme damlıyor yatak her ikimiz suratından su içinde kalıyordu. Serhat ileri geri gidip geldikçe taşakları göt deliğime çarpıyor çıkan şaap şaap şaap sesleriyle daha da azıyorduk.

Serhat sikini amımdan çıbayanp masanımızn üstündeki kreme uzandı avucuna döktükten sonra beniters çevirip domalttı. Amının kızlığı gitti yenge sıra göt kızlığında dedi.Fakat üniversite okuduğum senelerde o zaman ki Manitam zati beni götümden sikmişti .Hem de kerelerce. Bunu Serhatla paylaştım. Tüh be ama olsun aradan seneler geçmiş dedi. Göt deliğimi bir hoş kremleri yavaş yavaş sokmaya çalıştı. Ama olmuyordu. Alamıyordum içime. O gece göt sikme faslını başka geceye erteleyip am sevişerek sikişinden devam ettik. Kremin etkisiyle serhat yağ gibi kayıyordu içime.

Çok geçmeden serhat tekerrür beni domalma pozisyonundan çevirip sırt üstü uzattı yatağa. Üstüme bastırdı sevişerek sikişeli neredeyse 1 saat olmuştu. Ben antrenmansız olduğumdan bitkinlikten ölüyordum.Serhat elleriyle bileklerimi anladı ve iki ayrı yana açıp yatağa bastırdı. İyice bastırdı üstüme. Gidip gelmeleri süratlenmişti. Bir iki derken kasıla kasıla fışkırttı içime. Öyle boşaldıki amımdan taşıyordu dölleri. Sıcak sıcak sıvı döller of of ne hoştu .

Serhat boşadıktan sonra içimden hemen çıkmadı üzerime yığılıp kaldı. Nefes nefeseydik zati usumuz yavaş yavaş derleniyordu. O gece 7 kere boşaldım. Serhat 10 dk kadar üstümde uzandı sonra yana çekildi. Serhatın dudaklarına bir öpücük kondurdum ve banyoya koştum. Çok ses çıkarmadan duş alacaktım ki peşimden serhat girdi içeri. Musluğu açıp beni duşun içindeki duvara yasladı. Dizlerinin üstüne çöküp bacaklarımı öpüyor arada ısırıp yere kadar eğiliyor ayaklarımı yalıyor, parmaklarımı emiyordu. Topuklarıma varıncaya kadar yaladı ve öptü.

Sonra arkamı çevirip sabunla götünü ve amımı köpükleyip suyla duruladı ve başladı göt deliğimi yalamaya. Dizlerim bağı çözüleli çok olmuştu. Titriyordum sanki. Ardından ayağa kalkıp beni yere çöktürdü ve sikini şahlandırmama izin verdi. Serhatı yalatıp sertleştirdikten sonra 1 postada duşta koydu bana.Ama ne koyma. Dizlerimin titremesi suratından ayaktaduramıyrdum. Kalp krizi geçireceğim syeminim bir an için. Ardından duşun altında azıcık daha seviştik. Bu öylesine sıradan bir sevişerek sikişme değildi. Bu Piçya aşık oluyordum. Gençlik duygularımı heveslerimi canlandırmıştı sanki. Serhtımı ellerimle şampuanlayıp yıkadım o duştan çıktıktan sonra bende yıkanımızp çıktım. Ve kocacığımın yanımızna uzanımızp derin bir uykuya daldım. Ertesi gün uyandığımda öğlen 2 ye geliyordu saat. çamaşırım ıslaktı. Kanla karmaşık serhatın içimde kalan dölleri akmıştı. Gece arınılmaya çalışsamda hepsi çıkmamış belikli.

Ertesi gün gördük ki yatak döşek mahvolmuştu. O geceden sonra serhatla düzüşemedik. 2 gün sonra İzmir ’e döndü. Dayısına karşı mahcuptu. Gözlerini kaçırıyor benimle dahi eskisi gibi rahat konuşamıyordu. Baş başa kaldığımızda dayısı olmadığı için azıcık daha rahattı. İyi haber, yaz tatilinde biz de İzmir ’deolacaktık. Üstelik kocam müdür yardımcısı olduğuiçin banal hocalardan daha az tatil yapacaktı. Sene sonu sorumluluk sınavları üniversiteye gidecekler için seçim programları v.s.Bu da Serhatımla daha fazla sevişerek sikiş yapmak demekti.Kafama koymuştum onunla her fırsatta sevişecektim. Artık ne kocam nede seks oyuncakları bni doyuramazdı. Kocamı, ailemi seviyorum ama serhatla olanlardan da bırakamam. Zati bu iş başka cinsli olamazdı. Ben Yabancı Faişe, hiç tanımızmadığım birinin altına giremezdim. Evet düşünüyorum da olması gereken en iyi biçimi oldu.

Nitekim serhat İzmir ’e döndükten 10 gün kadar sonra bizde hazırlanımızp yola çıktık. Kocam bizden 2 hafta snra yanımızmıza gelecek izmir ’de en fazla 15-20 kalıp tekerrür mektebe dönecekti. İzmir serüvenimizi başka bir yazımda anlatırım. Orada serhat baya-baya Çıtır kocam gibi bişey oldu zira. Görüşmek üzere canlar.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir