Anasayfa / Hikaye / Yaşamımda ilk kez Böyle sevişerek sikiş Yaptım

Yaşamımda ilk kez Böyle sevişerek sikiş Yaptım

YAŞAMIMIN SİKİŞİNİ ÇEK CUMHURİYETİNDE YAŞADIM. Merhaba bebeklerim.. canlarım,lar, adım Behzat. İşyerimin talimati ile Çek Cumhuriyetine gitmek zorundaydık, orda heyeti olan fabrikaları sorgulama emeli ile. Alman iş Manitam Joachim ile beraber araba ile gümrük kapısına yaklaştık. Kapıya geldiğimizde, gümrük memuru bir kadın, bizden, evvel passportlarımızı istedi, daha sonra otomobilden inmemizi ve valizi görmek istediğini söyledi. Aynen uyguladık. Bu …

YAŞAMIMIN SİKİŞİNİ ÇEK CUMHURİYETİNDE YAŞADIM.
Merhaba bebeklerim.. canlarım,lar, adım Behzat. İşyerimin talimati ile Çek Cumhuriyetine gitmek zorundaydık, orda heyeti olan fabrikaları sorgulama emeli ile. Alman iş Manitam Joachim ile beraber araba ile gümrük kapısına yaklaştık. Kapıya geldiğimizde, gümrük memuru bir kadın, bizden, evvel passportlarımızı istedi, daha sonra otomobilden inmemizi ve valizi görmek istediğini söyledi. Aynen uyguladık. Bu arada şunu belirteyim: iş seyahati birkaç gün süreceği için, tedarikli gidiyorduk, başka bir deyişle takım elbiseler ve çamaşırlarımız çoktu.
Gümrük memuru kadın bu yoğun valizi görünce natürel olarak, “Bu kadar eşya sizin mi?” diye sordu. Ben vakayı olduğu gibi anlattım. Nereleri sorgulayacağımızı sordu. Ben de azıcık ürkerek ’te olsa, tasarladığımız biçimi anlattım. Gümrük memuru kadın da okadar güzelki, sanımızrsın manken. Size anlatmaya çalışayım. Kumral saçlı, tahminen 1.75 boyunda, ince muhakkak, o üniformasında dahi sınır tanımayan şeker görünen, tatlı bir kadın. Üniformanımızn altında dekoltesi sıradan sarih bir bluz giymiş, dudaklarda fazla olmasada azıcık dudak boyası, tırnaklarında French, fazla yüksek olmayan topuklu bir pabuç giymiş. Gerçekten o duruşuyla beni etkilemedi desem, palavra olur.
Bizim bütün olarak ne iş yaptığımızı bilmek istedi. Manitam Joachim girdi lafa ve onun suallerini yanımıztlamaya başladı. Joachim de 1,80 boyunda, kocaman yapili, iyi görünebilmek için kendine çok özen gösteren bir bireydir. Aynı zamanda benim görüşümle yakışıklı bir Manitamdur. Bunu gümrük memuru kadın da fark etmiş olmalı ki, onların muhabbeti gitgide başka mevzulara kaymaya başladı. Söze ben de girdim, “Acaba yakınlarda WC varmı?” diyerekten. Hem çok sıkışmıştım, hemde o kadar yoldan sonra kendime çeki kumpas vermek istedim. Gümrükcü kadın kolumdan yakalayıp beni 5 metre ileri götürerek WC ’nin yerini tarif etmeye başladı. Bana yakınlaşınca o hoş kokusundan derin bir soluk aldım. Bunu o da fark etti ve tebessümdü. Kadının bakışları ‘Seks istiyorum, sevişerek sikişmek istiyorum! ’ diye haykırıyordu sanki. Neyse işimi görüp tekerrür otomobilin yanımızna geldiğimde, gümrükcü kadınla Manitam Joachim samimiyeti artırmış, beraber gülüşüyorlardı.
‘Hayırdır, neler oluyor? ’ biçiminde Manitama bir göz hareketi çektim. O da bana omuzlarını kaldırarak ‘Öğrenmiyorum. ’ gibisine yanımızt verdi. Daha sonra kavradığımıza göre gümrük memuru kadın bize takmış meğerse. “Lütfen benimle gelin!” dedi, eline benim eşya çantalarından birini aldı yürüdü. Gümrük binasına girdik ve merdivenlerden alta inerken, başka bir gümrük memuru kadın karşıdan bizimkine herhalde, “Ne oldu?” biçiminde Çek ’ce bir sual sordu. Bizimki de ona artık ne dediyse, kalktı ve gitti. Hipotezimce ‘nöbet değiştirelim ’ der gibi bir olay oldu. Bir odaya girdik, bizden sandalyelere oturmamızı istedi. Daha sonra kapıya doğru gidip, kapıyı kilitledi.
Ben sanki kadının ne istediğini bütün o müddet kavradım, ama emin olmak için azıcık daha bekledim. Manitam Joachim afallamışlık içinde bir sual soracaktı, kadın Joachim ’in dudaklarına uzun bir öpücük kondurdu. İkimiz de şok olduk. İşe bak! Gümrük binasına kilitlendik ve gümrük memuru bizimle seks yapmak istiyordu. Kaçışımız yok gibi gözüküyordu. Kadın soyunmaya başladı ve bizimde aynen soyunmamızı istedi. Biz tabiki ne kadar karDelilıda olsak okadar da istekli idik. Dediğini yaptık soyunduk, ayaklarımızda yalnızca çoraplarımız kaldı.
Kendisi de tamamen soyununca, bedeninin o hoşluğundan kendimizi alamıyorduk. Memeleri kocamanca ve dimdik duruyordu, beli çok ince ve kalçaları bir erkeği baştan çıkaracak türdendi. Amını tamamen traş etmişti, ufak amcık dili pembe pembe görünüyordu. Yanımızmıza gelip, bizim kalkmak üzere olan siklerimizi sıvazldı. Bir benimle öpüşüyor, bir Manitamla. Manitamun siki, kendisi Alman olduğu için sünnetli değildi. Bunu farkeden gümrükcü kadın bana sordu, “Senin sikin neden böyle?” dedi. Sünnetli yarak görmemişti o süreye kadar. Ben de vaziyeti kısa yoldan anlattım tabiki, zira daha ehemmiyetli işimiz vardı.
Kadın dizlerinin üstüne çömelip Manitamun sikini ağzına almaya başladı. Diğer eli ile benim sikimi okşamaya devam ediyordu. Arada bir banada saksofon sürüklemeyi ilgisizlik etmiyordu. Manitam herhalde fazla sabredemedi ve kadının ağzına boşaldı. Birden çok döl gelince ürken gümrükcü kadın, hemen gidip ağzını suratını arınıp geldi. Benim sikim hali hazırda kalkık gidişatta bekliyordu. Manitam sikini tekerrür kaldırmaya uğraşırken, kadın benim yarakla ilgilenmeye başladı. Ben de bu arada boş durmuyordum, kadının kocaman göğüslerini barbarca sıkıyordum. O anda Kadının adını sormayı unutuğumuz usuma geldi ve hemen sordum. Adı Mita imiş. “Mita masanımızn üzerine uzan!” dedim. Masanımızn üzerine oturdu ve kendini geriye vazgeçti. Bacaklarını ayırıp, o mis kokan amcığını yalamaya başladım. Amına dilimi sokup sokup çıbayanyordum.
Zevkten dörtköşe olan Mita inlemeye başladı. Joachim bize yanaşıp, yarı kalkmış sikini tekerrür Mita ’nın ağzına vermeye çalışıyordu. Mita Joachim ’e sakso sürüklüyor, ben de Mita ’nın amını kedi süt kapsa gibi yalıyordum. Bir müddet sonra katlanamayıp sikimi Mita ’nın ıslak amına dayadım, “Mita sevişerek sikişe hazırmısın?” dedim. Kafa sallayıp ‘Evet ’ demeye getirdi. Var eforumla sikimi köküne kadar birden soktum. Mita ’nin gözleri birden açıldı ve artık inlemeyi vazgeçip haykırmaya başladı. “Dur! Yavaş!” diye dileniyordu. Ben dururmuyum, öyle bir pompalıyordum ki, Mita ’nin söylediklerini o süratle zevk sesleri varsayıyordum. Oysa Mita canımız yandığından haykırıyormuş. Sikimi götüne sokmuşum. Ben de ne kadar hoş daracık bir amcık diye kendi kendimi neşeleniyordum.
Joachim Mita ’yi azıcık hafifletti, aynı zamanda Mita ’nın amını parmaklıyordu. Tekerrür zevke gelen Mita kendini masanımızn üzerinde iyice vazgeçmişti. Manitam Joachim de benim gibi götçüymüş, Mita ’ya, “Götünü ben de sikmek istiyorum.” deyince, Mita ürküp, “Hayır! Dostun mahvetti götümü, üstelik daha evvel götten hiç yaptırmamıştım.” dedi. İkna etmeye çalıştık onu, “Krem var mı?” diye sorduk. “Yalnızca ıslatıcı el kremi var.” dedi, çantasından çıkardı. Kremi aldım ve az evvel Amıma götüme soktu, ağzımı yüzümü siktiğim götünü kremledim. Arada bir parmağımı götüne sokup alıştırmaya bakıyordum. Joachim ise Mita ’yı ikna etme çalışmalarına devam ediyor, kendisine vazgeçerse ne kadar zevkli olabileceğini anlatıyordu.
Ben kremi bolca sürdükten sonra, Joachim gelip Mita ’nın göt deliğini yasladı sünnetsiz sikini. Ağır ağır sokuyordu sikini. Bana dönüp “İşte göt böyle sikilir.” dercesine bakıyordu. Hafif formundan düşmüş olan sikimi Mita ’nın ağzına verdim. Arınmamıştım, olduğu gibi yalayarak arındı sikimi. Aynı anda delirmiş gibi emiyordu sikimi. “Amımı da sikin, artık direnemiyorum.” diye inliyordu. Masadan ikisinin de inmesini istedim. Kendim yattım masaya, Mita ’yı üzerime bindirdim. Sikim amına kendiliğinden giriyordu. Joachim ’e işaret ederek, götünü sikmeye devam etmesini istedim. Sandviç halinde pompalıyorduk Mitanımızn amını ve götünü. Zevkten çığlıklar atıyordu. Ben bir elimle memelerini sıkıyor, bir elimle ağzını kapatmaya çalışıyordum haykırmasın diye. O anda kapı çalındı, hepimiz birden durduk. Az evvel gördüğümüz gümrükcü kadın dostu, bir mesele olup olmadığını soruyormuş.
Mita kalktı, o çıplak haliyle kapıyı açtı, kadın dostu da içeriye girdi. Dostu da hani şöyle akdikeni gözüyle bakınca, gerçekten hoş bir kadındı. Biz yeniden hemen çaktık davayı, Mita dostuna daha evvel nöbet degişmesi ile alakalı değil de, az sonra sende gel komutu vermiş hakikatinde. Kadın bizi öyle kalkık siklerimizle görünce, gözleri açıldı. Mita ona saati gösterip, ‘artık git ’ gibi Çek ’ce bir şeyler buyurduysa da, o dinlemeden hemen süratli bir biçimde soyunmaya başladı. Kadının ismini sordum ve soyunmasına dayanakçı oldum. “Adım Katja, ya sen?” dedi, “Ben Behzat, bu da Joachim.” dedim.
Sütyenini çıbayannca iki adet minicik meme fırladı karşıma. Memeleri okadar ufaktı ki, elma kadar dahi yoktu. Külotunu da sıyırıp çıbayannca, traşlı fakat çok az kıllı olan amcığı da ortadaydı. Amcığına yalnızca bakmak dahi acaip zevk veriyordu. Ben tamamen kendimi Katja ’ya verdim, Manitam Mita ile ilgileniyordu. Katja ’yı koltuğa oturttum, bacaklarını ayırdım ve direk amcığını yalamaya başladım. Katja ’da buna hasret kalmış gibi oh sürüklüyordu. Başımı elleriyle amına doğru bastırıyordu. Katja ’yı koltuğa uzatıp ben de ters döndüm üzerine çıktım ve sikimi ağzına yönelttim, 69 olduk. Sikimi tamamı ile yuttu Katja. Ben de dilimi amına girdiğince sokuyordum. Öylesine hoş bitiriyorduk birbirimizi ki, anlatamam.
Amını yalamaktan dilimin anlaştığını farkedince, koltuğa oturup, Katja ’yı da üzerime oturttum. Yavaşca kaydı sikim amının içine. Ben fazla uğraşmıyordum, Katja sikimin üzerimde kalçalarını çılgıncasına oynatıyordu. Amı sikimi öylesine bir emiyordu ki çıldırtıyordu beni. “Götünü de sikebilirmiyim?” diye sordum Katja ’ya. “Evet! Her deliğimi sikmeni istiyorum zati!” diye zevkle inliyordu. Amını sikerken parmaklarımı tükürükleyip bir yandan göt deliğini hazırlıyordum. Katja fazla sabredemedi boşaldı. Bu arada çığlıklar inlemeler alabildiğince… Yavaşca sikimi amından çıkardim, göt deliğini yasladım. Katja ’nın götü de ufaktı, acıtırım diye korktum ve “Katja istersen sen kendin rahatça yerleştir ve sok!” dedim. “Olur.” dedi ve birden sikimi köküne kadar soktu götüne.
Joachim dahi şaştı kaldı bu işe. Mita ile sevişerek sikişirken bizi izliyorlarmış daha fazla tahrik olmak için. Joachime, “Bak! Göt böyle sikilir işte!” dedim ve durmadan alttan vuruyordum hem sikimi hemde taşaklarımı Katja ’nın götüne. Mita Joachimin yanımızndan kalkıp bizim yanımızmıza geldi. Katja ile sevişerek sikişirken, evvel taşaklarımı okşamaya başladı, sonra da yalıyordu. Ne zevkti o öyle. Bir yandan göt sikmek, bir yandan başka bir kadın taşaklarını yalıyor. Joachim de arkamdan sandalye üzerine çıkmış, sikini Katja ’nın ağzına vermeye çalışıyormuş. Katja Joachim ’in benimkinden daha ufak sikini ağzında kaybedince, Joachim bir defa daha afalladı kaldı.
Dördümüz takribî bir saat kadar farklı pozisyonlarda sevişerek sikiştik. Boşalıp, tekerrür ufak bir moladan sonra yeniden sevişerek sikişmeye devam ediyorduk. Ben o zamana kadar tüm arzuladığım fantazilerimi yaşıyordum. Kadınları üstüste yatırıp, sikimi Mita ’nın amından çıbayanp Katja ’nın götüne sokuyordum. Ardından tekerrür Mita ’ya yalatıyordum. Daha sonra ikisini 69 haline getirip, birinin götünü sikerken ötekisine arada bir sikimi yalattırıyordum. Boş kalan amı veya götü de hep Joachim sikiyordu. Deliriyorduk hepimiz zevkten. Saatin ilerlemesini unuttuk tabiki, kadınların mesaisi bitmişti. Bizi Evlarına davet ettiler, orda devam ederiz dercesine. Bir yandan akşama doğru ilk fabrikada olmamız gerekli iken, öte yandan kadınlarin eskortbayanx.com olup olmadıklarını düşünüyordum.
“Evlimisiniz?” diye sordum ortaya. Mita, “Ben parçaladım, şu an yalnızım ve kendime ait bir dairede kalıyorum.” diye yanımıztladı. Katja da, “Ben bebayanm, ailemle yaşıyorum.” diye ardına ilave etti. “Kızlar, biz işimizi halletsek, zati birkaç gün sonra geri dönerken yeniden burdan geçeceğiz.” dediysek te, bizi ısrarları ile zorluyorlardı. Yapacak bir şey yoktu, fabrikada buluşacağımız şahısa telefon açıp bir palavra uydurmalıydık. Joachime, “Sen çöz bu vakayı artık!” dedim. Joachim telefon edip, gümrükte alıkoyulduğumuzu anlattı, artık işlerimiz nezaman biterse tekerrür fabrikayı arayacağımızı söyledi.
Koyulduk yola, kadınlar kendi otomobilleri ile önde, biz de arkalarında, takribî on dakikalık yoldan sonra geldik Mita ’nın evine. Havanımızn da sıcak olması sebebi ile, kapıdan içeri giren soyundu. Mita bize meşrubat hazırlamaya mutfağa girdi. Ben Katja ’yı ufak öpücüklerimle başladım azdırmaya. Katja, “Bir dakika.” dedi ve Mita ’nın yanımızna gitti. Joachim bana bakıp gülüyor, ben ise, “Bu fırsatı iyice, hatta gittiği yere kadar değerlendirelim.” dedim. Kadınlar ellerinde meşrubatlarla geldiler ve “Biz banyoya, duşa giriyoruz, hemen çıbayanz.” dediler.
Duştan çıplak geri döneceklerini düşünerek bizde Joachim ’le üzerimizde ne kaldıysa artık soyunduk. Aradan 10 dakika geçti, kızlar hali hazırda gelmeyince, Joachim ’e, “Şunlara bir bakalım.” dedim. İkimizde anadan üryan banyonun kapısını çaldık. “Gelin içeriye, çekinmeyin!” dediler. Bizde zati çekinme diye birşey kalmamıştı. Bir de baktık ki, Mita Katja ’nın şampuanlar içindeki amını yalıyor, o da inlemeye başlamıştı dahi. Dördümüz birden banyoya sığmadığımızdan, ben Katja ’ya, “Deviren ivedi gel, seni sikmeye devam etmek istiyorum!” dedim. Katja, “İvedin ne? Rahatça yıkanımızyoruz burda.” diye şikayette bulundu. Ben de, “Oh gel sevincim gel, bizi düşündüğünüz yok ki!” dedim. Bunun üzerine Mita çıktı hemen ve benimle salona geldi. Katja ’nın sırtını keseleyen Joachim onunla banyoda kaldı.
Mis gibi kokan Mita ’yı aldım yumuldum amına hemen. Banyonun ıslaklığı ile amının ıslaklığı bayanştı birbirine. İnlemeye başladı ve kafamı geri itip önümde domaldı. Sikim direk gibi olmuş inmek öğrenmiyor zati. “Amını mı, yoksa götünü mü?” diye sordum Mitaya. “Götümün kızlığını sen bozdun, erkeğim sensin, seçimi sana vazgeçiyorum.” dedi. Götünü hazırlamadan Mita ’yı tekerrür üzmek istemedim, ıslak amına soktum sikimi. Bir zaman köpekleme pozisyonunda Amıma götüme soktu, ağzımı yüzümü siktikten sonra bunu kaldırdım, duvara dayadım, ayakta arkadan sikiyorum amını. Ellerim o sıkı memelerini sarmış, soluğu gitgide süratleniyordu. Elimin biri ile amının klitoris bölgesine inip, zevk dügmesi ile oynamaya başladım. Çoğalarak süratlenen soluğunu hissediyordum. Kafasını çevirdi kulağımın memesini ısırıyordu. Bir an durdum, “Hiç kımıldama, boşalmak üzereyim, daha henüz bitsin istemiyorum!” dedim. Sikim amının içinde ufak adımlarla banyoya ilerledik.
Banyoda Joachim Katja ’ya saksofon sürükletiyordu. Mita ’yı hür vazgeçince o da Katja ’ya katılıp Joachim ’in sünnetsiz yarağına sarıldı. Yakın bir rafta duran krem gördüm. Uzanımızp aldıktan sonra, başladım Mita ’nın götüne sürmeye. Arada bir parmağımı götüne sokuyordum. Daha sonra iki – üç parmak, derken götünü dört parmağım ile iyice aıştırdım. Sıradan açıldı götünün deliği. “Sıkı dur Mita, kökleyeceğim!” dedim. Mita Joachim ’in yarağını yalamayı vazgeçti ve tutunacak iyi bir destek arıyordu. Küvetin kenarına tutundu. Birden soktum sikimi götüne ve tamamını yerleştirdim, öylece içinde kaldım. Zevk kıvamım bütün yerinde idi. Sert sert pompalarken “Artık direnemiyorum!” deyip götünün derinliklerine boşaldim. Sikim azıcık gevşedikten sonra götünden çıbayanp suyla arındım minik Behzat ’ı.
Sonra mutfaktan kendime bir su aldım ve salona geçip koltuğun üzerine uzandım. Tabiki onların seslerinden ben rahat duramadım ve tekerrür banyoya gittim. Bu arada Joachim Mita ’nın amına sokmuş sikini ve Katja ’yı yalıyor. Yalarken bir yandan da Katja ’nın götünü parmaklıyor. Mita boşalmak üzereydi, bir çığlıkla boşalıp saldı kendini. Joachim sikini Mita ’nın amından çıbayanr çıkarmaz Katja ’nın götüne ağır ağır sokmaya çalışıyordu. “Öyle yavaş olmaz oğlum, hepsini birden sok! Katja alışmış götten vermeye zati!” dedim. Joachim lafımı dinledi, sikinin ucunu göt deliğini yasladı ve hepsini birden soktu Katja ’nın daracık götüne. İki üç git gelden sonra sabredemedi ve boşaldı. Hepimiz sırayla arınılıp salona geçtik.
Salonda Katja “Hepiniz bencil ’siniz, siz zevkinizi aldınız ben daha alamadım!” deyince, Mita Katja ’nın yanımızna gidip amına yumulmak istedi. Katja, “Hayır, sikilmek istiyorum ben, hemde çok sert bir sekilde! Hem amımdan hemde götümden sikilmek istiyorum!” dedi. Bu tahrik edici laflardan benim sikim tekerrür uyandı. Joachim, “Benim bataryam bitti! Azıcık istirahat etsek?” dedi. Ben, “Yorulan dinlensin!” diyerekten kalktım ayağa. Katja ’nın ağzına verdim sikimi, “Ben seni şimdi çok makûs sikeceğim, bekle 2 dakika daha!” dedim. Katja sikimi çivi gibi yapmaya başladı dahi. Kafasını ileri geri yapıp emmesi ile beraber, sanki onun o dar amını sikiyormuşum gibi oluyordum. Zati sikimin tamamını alıyordu ağzı.
Farklılık olsun diye ayaktayken Katja ’yı kucağıma aldım ve sikimin ucunu götüne soktum azıcık. Katja götten zevk almasını bilen bir kadındı. Kucağımda yarrağım götüne kaydıkça ince ince inliyordu, ben de onun o erikten azıcık büyük memelerini ısırıyordum. Zalimleşmeye başladım, o da bunu hissetti ve sırtımı tırmalıyordu. Bir de baktım Mita gelmiş, alttan Katja ’nın götüne giren sikimi ve taşaklarımı yalıyor. Dünyada çok erkeğin bu duyguyu tattığını varsaymıyorum. O kadar hoştu. Yorulduğmu hissettim, Katja yeniden nerden baksanımızz 50 kilo vardı. Katja ile yatakodasına gittik ve onu yatağa sırtüstü yatırdım. Götünden sikmeyi vazgeçip amına soktum ve pompalamaya başladım. Var eforumla durmadan sikiyordum amını. Aradan garanti 15 dakika geçti, kan ter içinde kaldık. Katja ’ya, “Boşalırken beraber boşalalım.” dedim. “Tamam!” dedi. Zati fazla sürmeden, “Ben geliyorum!” diye inlemeye başladı. Ben daha da süratlendim. Sikimin Katja ’nın amının ta dibine kadar değdiğini seziyordum. Katja bütün boşalırken ben de patladım. Bu boşalma bize bir saat gibi geldi, zevkimiz hiç bitmiyordu sanki.
Sarıldık birbirimize, yatakta uykuya dalmışız. Mita da Joachim ’in kucağında yatmış kalmış. Ertesi gün uyandığımda hemen saate baktım ve “Eyvah!” dedim. Joachim ’i uyandırdım ve “Oğlum yandık, geç kaldık!” diye tümceme başlarken, Joachim lafımı keserek, “Telaşlanma, ben o işi hallettim dahi!” diyerek tebessümüyordu. Fabrikada bizi bekleyene otomobilimizin gümrükten sonra arızalandığını söylemiş. Ardından işyerini arayıp oraya da aynı palavrayı uydurmuş. “Ne zaman hallettin bu işi?” diye sordum. “Sen Katja ’yı becerirken, biz Mita ile bu tasarıyı yaptık ve gereken yerlere telefon açtık.” dedi. Mita ’da o gün için Katja ile kendisine izin yazdırmış işyerinden. “Anlaşıldı bugünde sikimiz bayram edecek!” dedim. Katja ve Mita ’yı uyandırdık. Kahvaltımız dahi sevişerek sikişerek geçti. Mita ’nın amına bal döküp hepimiz yaladık. Katja ’nın götüne salam soktuk ve Mita ’ya yedirdik. Kahvaltıdan sonra oradaki alışveriş merkezine gidip soyunma odalarında sevişerek sikiştik. Cafenin tuvaletinde dörtlü sevişerek sikiştik. Otomobilin motor kaputu üzerinde dahi sevişerek sikiştik.
Diyebilirim ki, yaşamımın sevişerek sikişini Çek Cumhuriyetinde yaşadım. Tabiki bu hadiseden Joachim ile benden başkasının haberi yok. İlk fırsatta yeniden Çek Cumhuriyeti ’ne gitmeyi tasarlıyorum

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir